EcoCompact HT Kumaş Boyama Makinesi

Teknik Özelikler

ECOCOMPACT KUMAŞ BOYAMA MAKİNASI
 
ECOCOMPACT Kumaş Boyama Makinamız çevre koşullarının, enerji tasarrufunun ve maliyet unsurlarının ön planda tutulduğu günümüz tekstil endüstrisine önemli katkı sağlamaktadır. Daha kaliteli boyanmış bir kumaş yüzeyi elde etmek amacı ile titizlikle tasarlanmıştır. Konvansiyonel HT Boya Makinalarına göre çok daha düşük oranda elektrik, buhar ve en önemlisi çok daha az kimyasal ve su tüketmektedir. Tüm bu özellikleri ECOCOMPACT dizaynı ile proses sürelerini kısaltarak makinanın sahip olduğu tüm bu yenilikler sayesinde işletmenin ihtiyaç duyduğu bir makine olmuştur.
ECOCOMPACT Kumaş Boyama Makinesinde her tipte pamuk, Polyester, Naylon,Keten,Bambu, Viskon ve bunların likra karışımı örgü ve dokuma kumaşları maksimum yüzey kalitesi ile boyayabilmektedir.
ECOCOMPACT Kumaş Boyama Makinemizdeki en önemli yenilik diğer boyama makinelerine göre cok daha kompakt olması ve bu sayede daha az su , daha az enerji ve
daha az kimyasal kullanımı sağlayıp maliyetleri büyük bir oranda düşürmesidir.
 
 
BOYANABİLECEK KUMAŞ TÜRLERİ
 
Pamuk, Polyester, Naylon,Keten,Bambu, Viskon ve bunların likra karışımları olan örgü ve dokuma kumaşın boyamasına uygundur. 
150 , 200, 250 ve 300 kg’lık J-boxlarda 70 gr/m2 -1500 gr /m2 arasında bulunan kumaşlar uygun düze seçimleri ile rahatlıkla boyanabilmektedir.
 
 
AYARLANABİLİR DÜZE
 
Düzeler ayarlanabilir nitelikte olup, her kumaş türü için yüksek basınç oluşturmak amacı ile 2 mm ile 10 mm arası açılıp kapanabilir.
 
ÖZEL DONANIMLAR
 
Ayarlanabilir düze, elektromanyetik flowmetre, ana pompa invertörü, makine yıkama sistemi, oransal ısıtma soğutma, senkronize yıkama, kumaş serme sistemi.
 
KISA PROSES DONANIMLAR
 
Banyo sirkülasyon sistemi, ikinci ilave tankı, rezerve tankı, uç bulma sistemi, pompalı blöf.
 
OTOMATİK FİLTRE (OPSİYONEL)
 
Banyo geçişlerinde filtre değişimi kaynaklı zaman kayıplarının önüne geçilmesi ve farklı delik yapısı ile çok daha efektif filtrasyon imkanı sağlar.
Ürün Fotoğrafları

Videolar